ΠΡΩΤΗ AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΝΕΣΤΟ Ο ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

Η κλήρωση των ομίλων της Γ” Εθνικής πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη (11/9)στα γραφεία της ΕΠΟ.

Η πρώτη αγωνιστική θα γίνει στις 22 Σεπτεμβρίου.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής
1η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης  - Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός  -  Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός
2η αγωνιστική
Κιλκισιακός  - Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός  - Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Νέστος Χρυσούπολης  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού
3η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης  - Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό:   Πανδραμαϊκός
4η αγωνιστική
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός  - Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου  - Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός  - Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης
5η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός  - Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Πανδραμαϊκός  - Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης  - Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός  - Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου
7η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός  - Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου  - Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης
8η αγωνιστική
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός  - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης
9η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου  - Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης  - Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας
10η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  - Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης  - Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου
11η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου  - Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κεραυνός Πέρνης  - Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική
Άρης Αβάτου  - Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης  - Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός
13η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός  - Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης  - Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού
14η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Αετός Ορφανού
Άρης Αβάτου  - Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης  - Πανδραμαϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κιλκισιακός Ρεπό:
15η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός  - Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού Ρεπό:
16η αγωνιστική
Κεραυνός Πέρνης  - Αετός Ορφανού
Κιλκισιακός  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Πανσερραϊκός  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου  - Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός Ρεπό:
17η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Κεραυνός Πέρνης
Πανδραμαϊκός  - Κιλκισιακός
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης  - Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου  - Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης Ρεπό:
18η αγωνιστική
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Αετός Ορφανού
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Πανδραμαϊκός
Κεραυνός Πέρνης  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κιλκισιακός  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου  - Πανσερραϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου Ρεπό:
19η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Πανδραμαϊκός
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης  - Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Παραλιμνίου  - Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου Ρεπό:
20η αγωνιστική
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Αετός Ορφανού
Πανδραμαϊκός  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης  - Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός  - Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης Ρεπό:
21η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Απόλλων Παραλιμνίου  - Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης Ρεπό:
22η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης  - Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός  - Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κιλκισιακός  - Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Κάτω Καμήλας Ρεπό:
23η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός  - Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Πανδραμαϊκός
Κιλκισιακός  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Κεραυνός Πέρνης  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Πότου Ρεπό:
24η αγωνιστική
Πανσερραϊκός  - Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου  - Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  - Κιλκισιακός
Πανδραμαϊκός  - Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης Ρεπό:
25η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης  - Απόλλων Παραλιμνίου
Κιλκισιακός  - Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Πέρνης  - Ορφέας Puma Ξάνθης
Ηρακλής Νέου Ζυγού  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Δόξα Κάτω Καμήλας  - Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός Ρεπό:
26η αγωνιστική
Άρης Αβάτου  - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός  - Κιλκισιακός
Απόλλων Παραλιμνίου  - Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης  - Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ορφέας Puma Ξάνθης  - Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός  - Δόξα Θεολόγου – Πότου
Αετός Ορφανού Ρεπό:

 

 

About the author

More posts by