Όλες οι αγωνιστικές των πρωταθλημάτων EΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -

10η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -

11η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -

12η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ: -
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ: -

13η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ: -

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: -
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -

4η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: -
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: -
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: -
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: -

10η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: -
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ: -

11η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: -
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ: -

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

 

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -

2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: -
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -

3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -

4η αγωνιστική
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: -

5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: -

7η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -

9η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: -

10η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ: -
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ: -

11η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β: -
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ: -

 

About the author

More posts by