Κλήρωση Super League 2, 2019-2020

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Διοργανώτριας η κλήρωση του Πρωταθλήματος Super League 2, 2019-20. Το πρόγραμμα της σεζόν είναι το εξής:

………………………………………….

Εφόσον τηρηθούν τα συμφωνηθέντα για τα τηλεοπτικά της κατηγορίας, το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 15 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

      1η αγωνιστική  15/9

      Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
      Απόλλων Πόντου – Χανιά
      Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
      Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης
      Παναχαϊκή – ΠΑΣ Γιάννινα
      Πλατανιάς – Λεβαδειακός


      2η αγωνιστική  22/9


      Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
      Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
      Χανιά – Απόλλων Σμύρνης
      Κέρκυρα – Παναχαϊκή
      Εργοτέλης – Πλατανιάς
      Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα


      3η αγωνιστική  29/9


      Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
      Απόλλων Σμύρνης – Απόλλων Πόντου
      Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
      Πλατανιάς – Χανιά
      Λεβαδειακός – Κέρκυρα
      ΠΑΣ Γιάννινα – Εργοτέλης


      4η αγωνιστική  6/10

      Απόλλων Σμύρνης – Δόξα Δράμας
      Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
      Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
      Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός
      Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα
      Εργοτέλης – Κέρκυρα


      5η αγωνιστική  13/10


      Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
      Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης
      Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας
      ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πόντου
      Εργοτέλης – Καραϊσκάκης
      Κέρκυρα – Χανιά


      6η αγωνιστική  20/10


      Πλατανιάς – Δόξα Δράμας
      Παναχαϊκή – Λεβαδειακός
      Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
      Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
      Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα
      Καραϊσκάκης – Χανιά


      7η αγωνιστική  27/10


      Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός
      ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
      Εργοτέλης – Παναχαϊκή
      Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης
      Χανιά – Απόλλων Λάρισας
      Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου


      8η αγωνιστική  3/11


      ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας
      Λεβαδειακός – Εργοτέλης
      Πλατανιάς – Κέρκυρα
      Παναχαϊκή – Χανιά
      Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης
      Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου


      9η αγωνιστική  10/11


      Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
      Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα
      Χανιά – Λεβαδειακός
      Καραϊσκάκης – Πλατανιάς
      Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
      Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης


      10η αγωνιστική  17/11


      Κέρκυρα – Δόξα Δράμας
      Εργοτέλης – Χανιά
      ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης
      Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
      Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
      Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης


      11η αγωνιστική  24/11


      Χανιά – Δόξα Δράμας
      Καραϊσκάκης – Κέρκυρα
      Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης
      Απόλλων Λάρισας – ΠΑΣ Γιάννινα
      Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός
      Παναχαϊκή – Πλατανιάς

      12η αγωνιστική  1/12


      Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
      Χανιά – Απόλλων Πόντου
      Κέρκυρα – Απόλλων Λάρισας
      Εργοτέλης – Απόλλων Σμύρνης
      ΠΑΣ Γιάννινα – Παναχαϊκή
      Λεβαδειακός – Πλατανιάς


      13η αγωνιστική 8/12


      Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου
      Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης
      Απόλλων Σμύρνης – Χανιά
      Παναχαϊκή – Κέρκυρα
      Πλατανιάς – Εργοτέλης
      ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός


      14η αγωνιστική  15/12


      Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
      Απόλλων Πόντου – Απόλλων Σμύρνης
      Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
      Χανιά – Πλατανιάς
      Κέρκυρα – Λεβαδειακός
      Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα


      15η αγωνιστική 23/12


      Δόξα Δράμας – Απόλλων Σμύρνης
      Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
      Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου
      Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης
      ΠΑΣ Γιάννινα – Χανιά
      Κέρκυρα – Εργοτέλης


      16η αγωνιστική  5/1


      Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
      Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς
      Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός
      Απόλλων Πόντου – ΠΑΣ Γιάννινα
      Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
      Χανιά – Κέρκυρα


      17η αγωνιστική 12/1


      Δόξα Δράμας – Πλατανιάς
      Λεβαδειακός – Παναχαϊκή
      ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης
      Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας
      Κέρκυρα – Απόλλων Πόντου
      Χανιά – Καραϊσκάκης


      18η αγωνιστική 19/1


      Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας
      Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα
      Παναχαϊκή – Εργοτέλης
      Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
      Απόλλων Λάρισας – Χανιά
      Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης


      19η αγωνιστική 26/1


      Δόξα Δράμας – ΠΑΣ Γιάννινα
      Εργοτέλης – Λεβαδειακός
      Κέρκυρα – Πλατανιάς
      Χανιά – Παναχαϊκή
      Καραϊσκάκης – Απόλλων Σμύρνης
      Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας


      20ή αγωνιστική 2/2


      Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
      ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
      Λεβαδειακός – Χανιά
      Πλατανιάς – Καραϊσκάκης
      Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
      Απόλλων Σμύρνης – Απόλλων Λάρισας


      21η αγωνιστική 9/2


      Δόξα Δράμας – Κέρκυρα
      Χανιά – Εργοτέλης
      Καραϊσκάκης – ΠΑΣ Γιάννινα
      Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός
      Απόλλων Λάρισας – Πλατανιάς
      Απόλλων Σμύρνης – Παναχαϊκή


      22η αγωνιστική 16/2


      Δόξα Δράμας – Χανιά
      Κέρκυρα – Καραϊσκάκης
      Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
      ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Λάρισας
      Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
      Πλατανιάς – Παναχαϊκή

 

About the author

More posts by