Με Πανσερραϊκό εκτος η πρωτη του Καλαμπακίου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (12/9) στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος της Γ” Εθνικής

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα   :

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

 

1η (30/9) – 14η (13/1) αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου – Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Καβάλα – Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

 

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

 

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

 

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

 

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου

Καβάλα – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης

Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

 

 

 

About the author

More posts by