Με Αναγέννηση Καρδίτσας στην πρεμιέρα η Δόξα Δράμας

 

FOOTBALL LEAGUE
 
Με Αναγέννηση Καρδίτσας στην πρεμιέρα η Δόξα Δράμας

 

Την κλήρωση τα υ νέου πρωταθλήματος της Football League, είχαμε το απόγευμα της Πέμπτης, όπου στην πρεμιέρα η Δόξα Δράμας θα αντιμετωπίσει στην έδρα της Αναγέννηση Καρδίτσας.

Στις 27 Μαΐου θα ολοκληρωθεί η φετινή σεζόν στην Football League, με τη σέντρα του πρωταθλήματος να έχει οριστεί για το Σαββατοκύριακο (21-22) Οκτωβρίου.

Η Football League θα ξεκινήσει και θα τελειώσει αργότερα από όλα τα πρωταθλήματα, με τη Διοργανώτρια Αρχή να προχωράει και στον ορισμό πέντε εμβόλιμων αγωνιστικών. Συγκεκριμένα, αυτές θα είναι την:

Τετάρτη (20/12), Τετάρτη (31/1/2018), Τετάρτη (7/3/2018), Μεγάλη Τετάρτη (4/4/2018) και Τετάρτη (25/4/2018). Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματοος είναι:

 

1η αγωνιστική (21-22/10)

 

Σπάρτη – Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Εργοτέλης – Καλλιθέα

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Βέροια – Απόλλων Πόντου

ΑΟ Χανιά/Κισσαμικός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Άρης – Αιγινιακός

Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας

 

2η αγωνιστική (28-29/10)

 

Εργοτέλης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Καραϊσκάκης-Αχαρναϊκός

Καλλιθέα-Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας-Βέροια

Τρίκαλα-Άρης

Απόλλων Πόντου-Σπάρτη

Αιγινιακός-Δόξα Δράμας

Παναιγιάλειος-Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας-ΟΦΗ

 

3η αγωνιστική (4-5/11)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αχαρναϊκός

Παναχαϊκή-Εργοτέλης

Βέροια-Καραϊσκάκης

Άρης-Καλλιθέα

Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας-Τρίκαλα

Πανσερραϊκός-Απόλλων Πόντου

ΟΦΗ-Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας-Παναιγιάλειος

 

4η αγωνιστική (11-12/11)

 

Παναχαϊκή-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αχαρναϊκός-Βέροια

Εργοτέλης-Άρης

Καραϊσκάκη-Σπάρτη

Καλλιθέα-Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός

Τρίκαλα-ΟΦΗ

Απόλλων Πόντου-Αν. Καρδίτσας

Αιγινιακός-Παναιγιάλειος

 

5η αγωνιστική (18-19/11)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Βέροια

Άρης-Παναχαϊκή

Σπάρτη-Αχαρναϊκός

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Πανσερραϊκός-Καραϊσκάκης

ΟΦΗ-Καλλιθέα

Αν. Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας

Παναιγιάλειος-Τρίκαλα

Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου

 

6η αγωνιστική (25-26/11)

 

Άρης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Βέροια-Σπάρτη

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας

Αχαρναϊκός-Πανσερραϊκός

Εργοτέλης-ΟΦΗ

Καραϊσκάκης-Αν. Καρδίτσας

Καλλιθέα-Παναιγιάλειος

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου

 

7η αγωνιστική (2-3/12)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Σπάρτη

Δόξα Δράμας-Άρης

Πανσερραϊκός-Βέροια

ΟΦΗ-Παναχαϊκή

Αν. Καρδίτσας-Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος-Εργοτέλης

Αιγινιακός-Καραϊσκάκης

Απόλλων Πόντου-Καλλιθέα

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

 

8η αγωνιστική (9-10/12)

 

Δόξα Δράμας-ΑΟΧ Κισσαμικός

Σπάρτη-Πανσερραϊκός

Άρης-ΟΦΗ

Βέροια-Αν. Καρδίτσας

Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός-ιγινιακός

Εργοτέλης-Απόλλων Πόντου

Καραϊσκάκης-Τρίκαλα

Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας

 

9η αγωνιστική (16-17/12)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Πανσερραϊκός

ΟΦΗ-Δόξα Δράμας

Αν. Καρδίτσας-Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Άρης

Αιγινιακός-Βέροια

Απόλλων Πόντου-Παναχαϊκή

Τρίκαλα-Αχαρναϊκός

Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης

Καλλιθέα-Καραϊσκάκης

 

10η αγωνιστική (20/12)

 

ΟΦΗ-ΑΟΧ Κισσαμικός

Πανσερραϊκός -Αν. Καρδίτσας

Δόξα Δράμας-Παναιγιάλειος

Σπάρτη-Αιγινιακός

Άρης-Απόλλων Πόντου

Βέροια-Τρίκαλα

Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας

Αχαρναϊκός-Καλλιθέα

Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

 

11η αγωνιστική (6-7/1)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αν. Καρδίτσας

Παναιγιάλειος-ΟΦΗ

Αιγινιακός-Πανσερραϊκός

Απόλλων Πόντου-Δόξα Δράμας

Τρίκαλα-Σπάρτη

Απόλλων Λάρισας-Άρης

Καλλιθέα-Βέροια

Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή

Εργοτέλης-Αχαρναϊκός

 

12η αγωνιστική (13-14/1)

 

Παναιγιάλειος-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αν. Καρδίτσας-Αιγινιακός

ΟΦΗ-Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός-Τρίκαλα

Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας

Σπάρτη-Καλλιθέα

Άρης-Καραϊσκάκης

Βέροια-Εργοτέλης

Αχαρναϊκός-Παναχαϊκή

 

13η αγωνιστική (20-21/1)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Αιγινιακός

Απόλλων Πόντου-Παναιγιάλειος

Τρίκαλα-Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας-ΟΦΗ

Καλλιθέα-Πανσερραϊκός

Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας

Εργοτέλης-Σπάρτη

Αχαρναϊκός-Άρης

Παναχαϊκή-Βέροια

 

14η αγωνιστική (27-28/1)

 

Απόλλων Πόντου-ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός-Τρίκαλα

Παναιγιάλειος-Απόλλων Λάρισας

Αν. Καρδίτσας-Καλλιθέα

ΟΦΗ-Καραϊσκάκης

Πανσερραϊκός-Εργοτέλης

Δόξα Δράμας-Αχαρναϊκός

Σπάρτη-Παναχαϊκή

Βέροια-Άρης

 

15η αγωνιστική (31/1)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου

Καλλιθέα-Αιγινιακός

Καραϊσκάκης-Παναιγιάλειος

Εργοτέλης-Αν. Καρδίτσας

Αχαρναϊκός-ΟΦΗ

Παναχαϊκή-Πανσερραϊκός

Βέροια-Δόξα Δράμας

Άρης-Σπάρτη

 

16η αγωνιστική (3-4/2)

 

Απόλλων Λάρισας-ΑΟΧ Κισσαμικός

Τρίκαλα-Καλλιθέα

Απόλλων Πόντου-Καραϊσκάκης

Αιγινιακός-Εργοτέλης

Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός

Αν. Καρδίτσας-Παναχαϊκή

ΟΦΗ-Βέροια

Πανσερραϊκός-Άρης

Σπάρτη-Δόξα Δράμας

 

17η αγωνιστική (10-11/2)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Καλλιθέα

Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας

Εργοτέλης-Τρίκαλα

Αχαρναϊκός-Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή-Αιγινιακός

Βέροια-Παναιγιάλειος

Άρης-Αν. Καρδίτσας

Σπάρτη-ΟΦΗ

Δόξα Δράμας-Πανσερραϊκός

 

18η αγωνιστική (17-18/2)

 

Καραϊσκάκης-ΑΟΧ Κισσαμικός

Καλλιθέα-Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας-Αχαρναϊκός

Τρίκαλα-Παναχαϊκή

Απόλλων Πόντου-Βέροια

Αιγινιακός-Άρης

Παναιγιάλειος-Σπάρτη

Αν. Καρδίτσας-Δόξα Δράμας

ΟΦΗ-Πανσερραϊκός

 

19η αγωνιστική (24-25/2)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Εργοτέλης

Αχαρναϊκός-Καραϊσκάκης

Παναχαϊκή-Καλλιθέα

Βέροια-Απόλλων Λάρισας

Άρης-Τρίκαλα

Σπάρτη-Απόλλων Πόντου

Δόξα Δράμας-Αιγινιακός

Πανσερραϊκός-Παναιγιάλειος

ΟΦΗ-Αν. Καρδίτσας

 

20η αγωνιστική (3-4/3)

 

Αχαρναϊκός-ΑΟΧ Κισσαμικός

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

Καραϊσκάκης-Βέροια

Καλλιθέα-Άρης

Απόλλων Λάρισας-Σπάρτη

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός

Αιγινιακός-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος    -Αν. Καρδίτσας

 

21 αγωνιστική (7/3)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Παναχαϊκή

Βέροια-Αχαρναϊκός

Άρης-Εργοτέλης

Σπάρτη-Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας-Καλλιθέα

Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας

ΟΦΗ-Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας-Απόλλων Πόντου

Παναιγιάλειος-Αιγινιακός

 

22η αγωνιστική (10-11/3)

 

Βέροια-ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή-Άρης

Αχαρναϊκός-Σπάρτη

Εργοτέλης-Δόξα Δράμας

Καραϊσκάκης-Πανσερραϊκός

Καλλιθέα-ΟΦΗ

Απόλλων Λάρισας-Αν. Καρδίτσας

Τρίκαλα-Παναιγιάλειος

Απόλλων Πόντου-Αιγινιακός

 

23η αγωνιστική (17-18/3)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Άρης

Σπάρτη-Βέροια

Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή

Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Αν. Καρδίτσας-Καραϊσκάκης

Παναιγιάλειος-Καλλιθέα

Αιγινιακός-Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα

 

24η αγωνιστική (23-24/3)

 

Σπάρτη-ΑΟΧ Κισσαμικός

Άρης-Δόξα Δράμας

Βέροια-Πανσερραϊκός

Παναχαϊκή-ΟΦΗ

Αχαρναϊκός-Αν. Καρδίτσας

Εργοτέλης-Παναιγιάλειος

Καραϊσκάκης-Αιγινιακός

Καλλιθέα-Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα

 

25η αγωνιστική (31/3-1/4)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός-Σπάρτη

ΟΦΗ-Άρης

Αν. Καρδίτσας-Βέροια

Παναιγιάλειος    -Παναχαϊκή

Αιγινιακός-Αχαρναϊκός

Απόλλων Πόντου-Εργοτέλης

Τρίκαλα-Καραϊσκάκης

Απόλλων Λάρισας-Καλλιθέα

 

26η αγωνιστική (5/4)

 

Πανσερραϊκός-ΑΟΧ Κισσαμικός

Δόξα Δράμας-ΟΦΗ

Σπάρτη-Αν. Καρδίτσας

Άρης-Παναιγιάλειος

Βέροια-Αιγινιακός

Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου

Αχαρναϊκός-Τρίκαλα

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας

Καραϊσκάκης-Καλλιθέα

 

27η αγωνιστική (14-15/4)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας-Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος    -Δόξα Δράμας

Αιγινιακός-Σπάρτη

Απόλλων Πόντου-Άρης

Τρίκαλα-Βέροια

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή

Καλλιθέα-Αχαρναϊκός

Εργοτέλης-Καραϊσκάκης

 

28η αγωνιστική (21-22/4)

 

Αν. Καρδίτσας-ΑΟΧ Κισσαμικός

ΟΦΗ-Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός    -Αιγινιακός

Δόξα Δράμας-Απόλλων Πόντου

Σπάρτη-Τρίκαλα

Άρης-Απόλλων Λάρισας

Βέροια-Καλλιθέα

Παναχαϊκή-Καραϊσκάκης

Αχαρναϊκός-Εργοτέλης

 

29η αγωνιστική (25/4)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Παναιγιάλειος

Αιγινιακός-Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου-ΟΦΗ

Τρίκαλα-Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας

Καλλιθέα-Σπάρτη

Καραϊσκάκης-Άρης

Εργοτέλης-Βέροια

Παναχαϊκή-Αχαρναϊκός

 

30η αγωνιστική (28-29/4)

 

Αιγινιακός-ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναιγιάλειος    -Απόλλων Πόντου

Αν. Καρδίτσας-Τρίκαλα

ΟΦΗ-Απόλλων Λάρισας

Πανσερραϊκός    -Καλλιθέα

Δόξα Δράμας-Καραϊσκάκης

Σπάρτη-Εργοτέλης

Άρης-Αχαρναϊκός

Βέροια-Παναχαϊκή

 

31η αγωνιστική (5-6/5)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα-Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας-Παναιγιάλειος

Καλλιθέα-Αν. Καρδίτσας

Καραϊσκάκης-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Πανσερραϊκός

Αχαρναϊκός-Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή-Σπάρτη

Άρης-Βέροια

 

32η αγωνιστική (13/5)

 

Τρίκαλα-ΑΟΧ Κισσαμικός

Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός-Καλλιθέα

Παναιγιάλειος    -Καραϊσκάκης

Αν. Καρδίτσας-Εργοτέλης

ΟΦΗ-Αχαρναϊκός

Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας-Βέροια

Σπάρτη-Άρης

 

33η αγωνιστική (20/5)

 

ΑΟΧ Κισσαμικός-Απόλλων Λάρισας

Καλλιθέα-Τρίκαλα

Καραϊσκάκης-Απόλλων Πόντου

Εργοτέλης-Αιγινιακός

Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή-Αν. Καρδίτσας

Βέροια-ΟΦΗ

Άρης-Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας-Σπάρτη

 

34η αγωνιστική (27/5)

 

Καλλιθέα-ΑΟΧ Κισσαμικός

Απόλλων Λάρισας-Καραϊσκάκης

Τρίκαλα-Εργοτέλης

Απόλλων Πόντου-Αχαρναϊκός

Αιγινιακός-Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος    -Βέροια

Αν. Καρδίτσας-Άρης

ΟΦΗ-Σπάρτη

Πανσερραϊκός-Δόξα Δράμας

 

 

 

About the author

More posts by