Δείτε το πρόγραμμα των αγωνιστικών του 1ου ομίλου της Γ” Εθνικής.

 

 

Δείτε το πρόγραμμα των αγωνιστικών του 1ου ομίλου της Γ” Εθνικής.

 

1η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  - Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  - Αετός Ορφανού
Καβάλα  - Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης  - Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως  - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
2η αγωνιστική
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  - ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης  - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου  - Καβάλα
Αετός Ορφανού  - Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου  - Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  - Δόξα Προσκηνυτών
3η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα  - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης  - Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως  - Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  - Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών  - Άρης Αβάτου
4η αγωνιστική
Καβάλα  - ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  - Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  - Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης  - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου  - Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου  - Αετός Ορφανού
5η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  - Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως  - Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών  - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου  - Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού  - Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως  - ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης  - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα  - Δόξα Προσκηνυτών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  - Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  - Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης  - Απόλλων Παραλιμνίου
7η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών  - Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου  - Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού  - Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου  - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης  - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
8η αγωνιστική
Δόξα Προσκηνυτών  - ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  - Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως  - Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης  - Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα  - Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
9η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου  - Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού  - Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου  - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης  - Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  - Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  - Καβάλα
10η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  - ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου  - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών  - Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως  - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης  - Καβάλα
11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  - ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης  - Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  - Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής  - Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα  - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης  - Ελπίδα Σκουτάρεως

 

 

About the author

More posts by