Κλήρωση πρωταθλημάτων – κυπέλλου αγ.περ. 2017-18

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  

2η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ:  -  
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: -  
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  

4η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: -  
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  

6η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  

7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  

8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ: -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  

9η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ:  -  

10η αγωνιστική
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ:  -  

11η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  

12η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ: -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  

13η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ: -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ:  -  

14η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ:  -  
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ:  -  
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ:  -  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ:  -  
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: -  

15η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ:  -  
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:  -  
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ:  -
 ......................................................... 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β1 ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ:  -  
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ:  -  
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ:  -  

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ:  -  
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ:  -  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  

3η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ:  -  
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ:  -  
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ:  -  
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ:  -  

4η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ:  -  

5η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ:  -  
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ:  -  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ:  -  
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ:  -  

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ:  -  
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ:  -  

7η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ:  -  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ:  -  
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ:  -  

8η αγωνιστική
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ:  -  
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ:  -  
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ:  -  

9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ:  -  
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ:  -  

10η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ:  -  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ:  -  
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ:  -  
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ:  -  
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ:  -  

11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ:  -  
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ:  -  
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ:  -  
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ:  -  
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ:  -  
ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ:  -
 .................................................................. 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - Β2 ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ:  -  

2η αγωνιστική
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ:  -  
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ:  -  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ:  -  

3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ:  -  
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ:  -  

4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ:  -  
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ:  -  

5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ:  -  
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ:  -  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ:  -  

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ:  -  
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ:  -  

7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ:  -  
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ:  -  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ:  -  
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ:  -  

8η αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ:  -  

9η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ:  -  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ:  -  
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ:  -  
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ:  -  

10η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ:  -  
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ:  -  
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ:  -  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ:  -  

11η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ:  -  
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ:  -  
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ:  -  
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ:  -  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ:  -
 ....................................................................

 

ΚΛΗΡΩΣΗ  Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

ΑΓΩΝΕΣ 10-09-2017

 

  1. 1.      Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ                                
  2. 2.      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  3. 3.      ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
  4. 4.      ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ             
  5. 5.      ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
  6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
  7. 7.      AΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
  8. 8.      ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ                    
  9. 9.      ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
  10. 10.  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ                 
  11. 11.  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ                  
  12. 12.  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ     
  13. 13.  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ  

                   

              

ΣΤΗΝ Α’ ΦΑΣΗ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ  13  ΟΜΑΔΕΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗ  Β ΄ ΦΑΣΗ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΟ   4  ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

 

 

 

 ΖΕΥΓΟΣ                  ΑΓΩΝΕΣ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Α  2-9  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Β  8-11  ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
Γ  6-1  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Δ  7-12  ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
Ε  3-5  ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
Ζ  13-10  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

 

ΚΛΗΡΩΣΗ  Β ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

 

 

ΣΤΗ Β ΄ ΦΑΣΗ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ 7  ΟΜΑΔΕΣ.  

 

 

 

 

1.  ΝΙΚΗΤΗΣ     Α ΄    ΖΕΥΓΟΥΣ Α ΄ΦΑΣΗΣ
2.  ΝΙΚΗΤΗΣ     Β ΄    ΖΕΥΓΟΥΣ Α ΄ΦΑΣΗΣ
3.  ΝΙΚΗΤΗΣ     Γ ΄    ΖΕΥΓΟΥΣ Α ΄ΦΑΣΗΣ
4   ΝΙΚΗΤΗΣ     Δ ΄    ΖΕΥΓΟΥΣ Α ΄ΦΑΣΗΣ
5.  ΝΙΚΗΤΗΣ     Ε ΄    ΖΕΥΓΟΥΣ Α ΄ΦΑΣΗΣ
6.  ΝΙΚΗΤΗΣ     Ζ ΄    ΖΕΥΓΟΥΣ Α ΄ΦΑΣΗΣ
7. ΣΩΜΑΤΕΙΟ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

            

 

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗ  Γ ΄ ΦΑΣΗ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

 

 ΣΩΜΑΤΕΙΟ     2 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ

 

           ΖΕΥΓΟΣ                  ΑΓΩΝΕΣ Β ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Α  7-1  ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

ΜΕ ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ -  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

 

Β  5-6  ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ –ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

ΜΕ

ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

Γ  3-4  ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ

ΜΕ

ΝΙΚΗΤΗ ΑΓΩΝΑ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 


            				    				                
            
 

About the author

More posts by