ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ : 5ο Τουρνουά «ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ»

 

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
 
5ο Τουρνουά «ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ»

 

Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου του Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ διοργανώνει το 5ο παιδικό τουρνουά ποδόσφαιρου «Αναστάσιος Δουμπέσας» με τη συμμετοχή 80 ομάδων την Κυριακή 10 Μαΐου και το Σαββατοκύριακο 16 & 17 Μαΐου στο κυρίως & βοηθητικό γήπεδο της ΔΟΞΑΣ.Δείτε το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων.

• Σάββατο 16-05-2015: Αγώνες για τις Κατηγορίες ΓΕΝ.  2003 & 2004 & 2006 &2 007

• Κυριακή 17-05-2015: Αγώνες για τις Κατηγορίες ΓΕΝ. 2002 & 2003 & 2005 & 2008

 

ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

1) Στις φάσεις των ομίλων κάθε ομάδα παίρνει 3 βαθμούς για κάθε νίκη και 1 βαθμό για κάθε ισοπαλία. Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ομάδων υπερτερεί αυτή που κέρδισε στο μεταξύ τους αγώνα. Αν ο αγώνας είχε λήξει ισόπαλος, υπερτερεί αυτή που έχει καλύτερη διαφορά τερμάτων κι αν η διαφορά είναι η ίδια, υπερτερεί η ομάδα με την καλύτερη επίθεση.

2) Στους αγώνες κατάταξης αν κάποιος αγώνας λήξει ισόπαλος, κάθε ομάδα θα εκτελέσει από 3 πέναλτι, για να βγει ο νικητής.

3) Οι αλλαγές κατά την διάρκεια του παιχνιδιού είναι απεριόριστες. Ποδοσφαιριστής που έχει αντικατασταθεί, έχει δικαίωμα να ξαναμπεί σε αυτό.

4) Θα ισχύουν οι κανονισμοί του Κ.Α.Π., με εξαίρεση το οφσάιντ, το όποιο θα ισχύει μόνο στην κατηγορία 2002.

5) Οι ομάδες θα αγωνίζονται με:

•    9 ποδοσφαιριστές στις κατηγορίες 2002 & 2003 &2004

•    7 ποδοσφαιριστές στις κατηγορίες   2005 & 2006 &2007 & 2008.

6) Η διάρκεια των αγώνων θα είναι  25 λεπτά εκτός από τις κατηγορίες ΓΕΝ 2007 & 2008 όπου θα είναι 20 λεπτά.  Με το τέλος της α΄ φάσης του τουρνουά (3 όμιλοι των 3 ομάδων) οι δύο πρώτες ομάδες των τριών ομίλων θα περάσουν στην επόμενη φάση, όπου θα σχηματίσουν εκ νέου 2 όμιλοι των 3 ομάδων. Η πρώτη ομάδα του κάθε ομίλου θα αγωνιστεί για τις θέσεις 1 & 2, η δεύτερη για τις θέσεις 3 & 4 και η τρίτη για τις θέσεις 5 & 6. Οι 3 ομάδες που θα τερματίσουν στην 3η θέση του ομίλου τους στην πρώτη φάση, θα αναμετρηθούν σε μεταξύ τους χιαστί αγώνες για τις θέσεις 7-8-9.Στην κατηγορία ΓΕΝ 2006 όπου έχουμε την συμμέτοχη 12 ομάδων οι τέσσερις πρώτες ομάδες των ομίλων θα παίξουν για τις θέσεις 1-4 οι τέσσερις δευτέρες για τις θέσεις 5-8 και οι τέσσερις τρίτες για τις θέσεις

9-12.

7) Λίγο πριν την λήξη του τουρνουά οι προπονητές όλων των ομάδων θα προτείνουν τους ποδοσφαιριστές, που κατά την γνώμη τους ξεχώρισαν στην διοργάνωση, για να προκύψουν και να βραβευτούν ο M.V.P. του τουρνουά και ο καλύτερος τερματοφύλακας της κάθε κατηγορίας.

8) Θα βραβευτεί και ο πρώτος  σκόρερ για κάθε κατηγορία.

9) Σε κάθε νεαρό ποδοσφαιριστή θα δοθεί από 1 κρύο σάντουιτς και 1 νερό.

10) Στις 3 πρώτες ομάδες της κάθε κατηγορίας θα απονεμηθούν κύπελλα.

11) Θα απονεμηθούν αναμνηστικά διπλώματα σε όλες τις ομάδες του τουρνουά

12) Επιπλέον, θα παρακαλούσαμε να τηρηθεί το ωράριο των αγώνων, έτσι ώστε να μην υπάρξουν καθυστερήσεις στον προγραμματισμό και παρουσιαστεί κούραση στους ποδοσφαιριστές, στους γονείς και τους θεατές.

13) Τέλος, θα παρακαλούσαμε τους προπονητές των ομάδων να μην χρησιμοποιήσουν μεγαλύτερα παιδιά από τις αναγραφόμενες ηλικίες, για την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά. Για την αποφυγή τέτοιων καταστάσεων θα παρακαλούσαμε τις αποστολές των ομάδων, να έχουν μαζί τους πιστοποιητικά γεννήσεως ή δελτία, καθώς και καταστάσεις υγείας των ποδοσφαιριστών τους.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΪΟΥ 2015 – ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                    Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                    Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ             ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ                ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ                ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ         ΠΙΡΙΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

08.45    ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ    -    ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

08.45    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ        ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

09.15    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ    -    ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

09.15    ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ        ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

09.45    ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    -    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

09.45    ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ        ΠΙΡΙΝ

10.15    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

10.15    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ        ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

10.45    ΠΙΡΙΝ    -    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

10.45    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ         3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

11.15    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

11.15    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ        2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

11.45    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

11.45    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ  2

12.15    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

12.15    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

12.45    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ         3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

12.45    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6

13.15    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ        3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

13.15    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

13.45    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

14.15    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

    ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΪΟΥ 2015 – ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                        Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ                  ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ            ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ              ΚΑΒΑΛΑ                    ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ   ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ            ΠΙΡΙΝ

14.45    ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ    -    ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

15.15    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ     -    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

15.15    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    -    ΠΙΡΙΝ

15.45    ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ    -    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

15.45    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΚΑΒΑΛΑ

16.15    ΠΙΡΙΝ    -    ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

16.15    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ

16.45    ΚΑΒΑΛΑ    -    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

16.45    ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17.15    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.15    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.45    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

17.45    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

18.15    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

18.15    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

18.45    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

18.45    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    –    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

19.15    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5 – 6

19.15    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

19.45    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

19.45    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20.15    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ            →    ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΥΡΑ 2

 

       ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΪΟΥ 2015 – ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004    

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                            Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                         Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΒΑΛΑ                                ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ                     ΠΑΟΚ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ        ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ                     ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ                     ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

14.45    ΚΑΒΑΛΑ    -    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

15.15    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ     -    ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ

15.15    ΠΑΟΚ    -    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

15.45    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15.45    ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ    -    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.15    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

16.15    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    -    ΚΑΒΑΛΑ

16.45    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ    -    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

16.45    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ    -    ΠΑΟΚ    →    ΓΗΠΕΔΟ Α1

17.15    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.15    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.45    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

17.45    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

18.15    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

18.15    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

18.45    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

18.45    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

19.15    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5 – 6

19.15    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

19.45    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

19.45    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20.15    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ            →    ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΥΡΑ 2

   ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΪΟΥ 2015 ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005       

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                       Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                          Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ                ΔΟΞΑ  ΔΡΑΜΑΣ                   ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ                          ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ              ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ          ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

14.45    ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ    -    ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.15    ΔΟΞΑ  ΔΡΑΜΑΣ    -    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.15    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    -    ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

15.45    ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ    -    ΚΑΒΑΛΑ

15.45    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ    -    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

16.15    ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    -    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16.15    ΚΑΒΑΛΑ    -    ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ

16.45    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΔΟΞΑ  ΔΡΑΜΑΣ

16.45    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17.15    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.15    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.45    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

17.45    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

18.15    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

18.15    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

18.45    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

18.45    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

19.15    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5 – 6

19.15    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

19.45    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

19.45    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20.15    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ            →    ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΥΡΑ 2

   ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΪΟΥ 2015 – ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006        

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ             Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                  Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ                       Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ        ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ               ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ             ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΕΘΝ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ                 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ           ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ                     Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

14.30    ΔΟΞΑ     -    ΚΑΒΑΛΑ

14.30    ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ    -    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

15.00    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ    -    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

15.00    ΠΑΟΚ    -    Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

15.30    ΚΑΒΑΛΑ    -    ΕΘΝΙΚΟΣ

15.30    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ

16.00    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

16.00    Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

16.30    ΕΘΝΙΚΟΣ    -    ΔΟΞΑ

16.30    ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ    -    ΠΑΝΣΕΡΑΪΚΟΣ

17.00    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    -    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

17.00    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΠΑΟΚ

17.30    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

17.30    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    3ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

18.00    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

18.00    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ    -    2ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

18.30    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    -    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

18.30    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

19.00    ΑΓΩΝΑΣ  ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 11-12

19.00    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 9-10

19.30    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 7-8

19.30    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6

20.00    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20.00    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20.30    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ            →    ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΥΡΑ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΪΟΥ 2015 ΓΕΝ 2007

Α ΟΜΙΛΟΣ                         Β ΟΜΙΛΟΣ                         Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1             ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2              ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ               ΚΑΒΑΛΑ                        ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ             ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ            ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

09.00    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1    _    ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

09.25    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2    _    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

09.25    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    _    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

09.50    ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ    _    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

09.50    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ    _    ΚΑΒΑΛΑ

10.15    ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ    _    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10.15    ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    _    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1

10.40    ΚΑΒΑΛΑ    _    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2

10.40    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    _    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

11.05    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ    _    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

11.05    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    _    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

11.30    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ    _    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

11.30    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ    _    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

11.55    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    _    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

11.55    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

12.20    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

12.20    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

12.45    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ        3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

12.45    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6

13.10    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

13.10    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

13.35    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ            →    ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΥΡΑ 2

        ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΪΟΥ 2015 ΓΕΝ 2008      

Α ΟΜΙΛΟΣ                        Β ΟΜΙΛΟΣ                       Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1               ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2           ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ           ΒΟΡΕΙΟΙ                             ΧΩΡΙΣΤΗ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ                ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ                    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

09.00    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1    _    ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

09.25    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2    _    ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

09.25    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    _    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

09.50    ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ    _    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

09.50    ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ    _    ΒΟΡΕΙΟΙ

10.15    ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    _    ΧΩΡΙΣΤΗ

10.15    ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    _    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1

10.40    ΒΟΡΕΙΟΙ    _    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2

10.40     ΧΩΡΙΣΤΗ    _    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

11.05    3ος Α ΟΜΙΛΟΥ    _    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

11.05    1ος Α ΟΜΙΛΟΥ    _    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

11.30    1ος Β ΟΜΙΛΟΥ    _    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

11.30    2ος Β ΟΜΙΛΟΥ    _    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

11.55    2ος Α ΟΜΙΛΟΥ    _    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

11.55    1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

12.20    2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

12.20    3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ        3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

12.45    3ος Β ΟΜΙΛΟΥ        3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

12.45    ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6

13.10    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

13.10    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

13.35    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ            →    ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΘΥΡΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΪΟΥ 2015 – ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006       

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                                     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ                             ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ                     ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ                    ΒΟΡΕΙΟΙ

10.00    ΔΟΞΑ     -    ΧΩΡΙΣΤΗ

10.30    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    -    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10.30    ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ    -    ΔΟΞΑ

11.00    ΒΟΡΕΙΟΙ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

11.00    ΧΩΡΙΣΤΗ    –    ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ

11.30    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    -    ΒΟΡΕΙΟΙ

11.30    ΔΟΞΑ    -    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

12.00    ΧΩΡΙΣΤΗ    -    ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

12.00    ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ    -    ΒΟΡΕΙΟΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΪΟΥ 2015-ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004           

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΒΟΡΕΙΟΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

09.30    ΔΟΞΑ-ΧΩΡΙΣΤΗ

09.30    ΒΟΡΕΙΟΙ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

10.00    ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ-ΔΟΞΑ

10.00    ΧΩΡΙΣΤΗ-ΒΟΡΕΙΟΙ

10.30    ΧΩΡΙΣΤΗ-ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

10.30    ΒΟΡΕΙΟΙ-ΔΟΞΑ

11.00    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

      ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΙΟΥ 2015 -ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003    

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

11.00    ΔΟΞΑ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

11.00    ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

11.30    ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

11.30    ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

12.00    ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

About the author

More posts by